Нападателят на Ботев Атанас Илиев, който вкара гола за тима при равенството 1:1 коментира двубоя с Черно море. Илиев вече има 14 гола в елита и е на само два от лидера в голмайсторската листа Клаудиу Кешерю два кръга преди края.

"Мисля, че последният завършващ удар ни липсваше. Първото полувреме изпуснахме доста ситуации и второто имахме такива, не ги вкарахме и закономерно завършихме 1:1. Преценихме този мач да ми дадат малко почивка и ако се наложи, да вляза. За моя радост влязох и вкарах гол. Мисля, че се получи много хубава атака. Моята работа е вътре в наказателното поле, ако е хубаво центрирането, ще я вкарам. Хубаво е, че тези тренирани ситуации се получават и на мач. Надъхаха ни и ние даваме всичко от себе си. Днес мисля, че се представихме добре и направихме един хубав мач. Дано завършим сезона подобаващо. Ако си вкараме положенията в София, мисля, че може да се поздравим с успех срещу Левски", заяви Илиев.