Сигнал за бомба е подаден тази сутрин в Професионалната гимназия по електротехника и електроника в Пловдив. По информация на TrafficNews всички ученици са били евакуирани. На място има засилено полицейско присъствие, а районът около училището е под наблюдение.
Екипи на МВР извършват щателна проверка на сградата след постъпилия сигнал. По първоначални данни сигналът е подаден рано тази сутрин. Учениците и преподавателите са изведени организирано от сградата, без да се стига до паника или инциденти. Към момента проверката продължава, а от полицията все още не са дали официална информация дали става въпрос за реална заплаха или фалшив сигнал. Силите на реда са мобилизирани на място до приключване на действията по проверката.

Още от категорията
Виж всички
Бой зад решетките между син на убит и обвиняем за смъртта му, делото за убийството на гара Карлово тръгва