Пътнотранспортно произшествие, причинено от отнето предимство в кръговото кръстовище на бул. „Освобождение“, в близост до стадион „Лаута“, стана преди минути в жилищен район „Тракия“ в Пловдив, предаде GlasNews. Според очевидци, инцидентът е довел до сблъсък между две превозни средства, но няма данни за пострадали лица.
На място пристигнаха екипи на полицията и медицински лица за оценка на ситуацията. Очевидци съобщават, че автомобилите са претърпели материални щети, като един от тях е останал в близост до средата на кръстовището, а другият е бил изтеглен на безопасно място.
Жителите на района апелират към водачите за повишено внимание и спазване на правилата за движение, особено в натоварените градски зони.
Причините за инцидента тепърва ще се изясняват от компетентните органи.


Още от категорията
Виж всички
Район „Тракия" пусна поръчка за нова маркировка, чакат финансиране от 200 000 евро