Момче на 5 години е починало при манипулация в зъболекарски кабинет преди дни в Пловдив, пише 24 часа. Образувано е следствено дело в прокуратурата за изясняване на обстоятелствата във връзка със смъртта на детето, потвърдиха информацията разследващи.
По непотвърдена информация причина за смъртта на детето е поставената му упойка. То е било отведено за лечение в частна стоматологична клиника. Момчето е от близкото село Белащица, казва се Ангел.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ритуали през 30 минути в Пловдив заради магията на 26.6.2026
26.06.26 00:01
777