Студент от Бангладеш е задържан за 24 часа за всяване на паника в Пловдив. Той е гражданин на Великобритания и е разпространявал в WhatsApp студентска мрежа на МУ- Пловдив, невярна информация, че е присъствал на заседание на ръководството на МУ, на което е станало ясно, че има над 200 заразени, някои от тях студенти и в тежко състояние, но е взето решение това да се крие.
При обиска в до а му са намерени няколко грама марихуана. Задържан е за притежание.
Изпрати на приятел:
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1648
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1686