Филм на младежи от Хисаря с името "България в сърцето" се превърна в послание за всички българи.
"Поздравления момчета за страхотната инициатива и реализиран успешно проект! Чудесни сте! Продължавайте да творите и да сте вдъхновени!", казват от Общината, като публикуваха лентата на официалната си фейсбук страница.
Позволихме си да го споделим и ние. Приятно гледане!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Пловдивчанка подгрява концерта на LP в София
27.06.26 21:15
134
Световноизвестният Садек Берабах гостува в Пловдив
26.06.26 12:37
352