Концертите в Цар-Симеоновата градина в Пловдив продължават, като те продължават да са все така безплатни. Китаро-мандолинният оркестър от Сандански тази вечер ще огласи центъра на града.
Оркестърът има над 40-годишна творческа биография, а това ще е първият път, в който ще свирят в Пловдив. Концертът им започва в 19 ч.
Следващата седмица е ред на Гарнизонен военен духов оркестър.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Соня Йончева превърна Античния театър в световна сцена при откриването на OPERA OPEN и първите Тракийски музикални награди
24.06.26 15:00
1756
DARA се оттегли от фестивал в Баку заради руски изпълнители
23.06.26 20:46
3077