Нов ребус за ситуация на пътя от Правилника за движение разбуни духовете в интернет. От вчера върви въпрос през страницата на Съюза на българските автомобилисти за това кой е с предимство в конкретната ситуация.
От снимката се вижда как два автомобила карат по трилентов път, като и двата искат да завият по посока на другия. Пита се - кой е с предимство.
Един от позналите верния отговор ще получат и сребърна карта от СБА.
Е, кой е с предимство?
Изпрати на приятел:
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5234
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2597