60-годишна жена е загинала при падане от 16-и етаж на жилищна сграда, съобщи говорителят на Центъра за спешна медицинска помощ (ЦСМП) – София Катя Сунгарска, предава Канал 3.
Трагичният инцидент е станал тази нощ. Жената е била намерена от неин съсед.
Полицията разследва какво се е случило.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
65 милиарда оборот или хиляди разбити съдби? Кое лице на хазарта гледа властта у нас
27.06.26 13:09
1127