"Вижте какво се случва в открития басейн в дом „Младост“! До кога ще толерираме подобно отношение!?" Така коментира варненка случилото се на басейна, докато е била там, пише "Петел". А именно – майка с малкото си дете влязла във водата така, както е с дрехите, за да разхлади малчугана и може би да го научи що е то басейн.
Освен младата жена, с дрехите във водата влязла и друга, по-възрастна жена. „До кога за хората от ромската общност няма да има правила? Вижте снимката и преценете сами!“, коментира още варненката.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Армения гласува: Пашинян отрече напрежение с Русия
07.06.26 14:14
104
Верижна катастрофа затвори пътя София – Варна край Лясковец
07.06.26 13:25
330
Кола се вряза в къща в Дупница, загина 17-годишен
07.06.26 12:13
634