Бедственото положение, което беше обявено в пазарджишкото село Гелеменово, остава в сила. Селото се наводни след порoйните дъждове преди ден.
Ситуацията там вече се нормализира.
Багерите на "Напоителни системи" укрепиха дигата.
Междуведомствена комисия ще започне да описва щетите.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Голям пожар край Чирпан
25.06.26 20:05
488
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни
25.06.26 19:20
776