Пожар избухна в центъра на София тази нощ. Заведение на столичния булевард "Витоша" горя в новогодишната нощ. За щастие няма пострадали при инцидента, съобщи БТВ.
Пожарникарите са потушили пламъците за минути.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
65 милиарда оборот или хиляди разбити съдби? Кое лице на хазарта гледа властта у нас
27.06.26 13:09
1175