Министерството на образованието и осигурителният институт днес ще подпишат споразумение за обмен на информация.
Така двете институции ще могат да проследят реализацията на завършилите студенти, осигурителният им доход, както и пазара на труда.
Обменът на информация ще засяга както средното, така и висшето образование.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
139
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1065
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
856