Мъж заплаши да се самоубие, като скочи от високо в района до НДК. Той е позвънил на телефон 112 и е обявил намерението си.
От МВР потвърдиха, че има такъв сигнал, съобщиха от пресцентъра на МВР. Униформени от 4 РПУ и линейка са се отзовали на сигнала и са открили младия мъж в района на НДК. Мъжът е с диагноза биполярно разстройство, съобщава блиц. Той е от Варна и е бисексуален. Той е бил откаран в психодиспансер.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
204
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
372