26-годишна жена е била нахапана от кучета в село Божурово, община Кубрат. Това съобщиха от ОДМВР-Разград.
Около 13.00 часа на 29 декември, минавайки по улица "Васил Левски", жената била нападната от две кучета, породи кангал и немска овчарка, собственост на 62-годишен мъж от Божурово.
С нахапвания по краката и охлузвания, пострадалата е откарана в Здравната служба на село Бисерци, където ѝ е оказана медицинска помощ, съобщи novini.bg.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Внимание, горещо! Обявиха жълт код за високи температури в Пловдив и още 14 области у нас
27.06.26 15:14
268