Домашно куче е видяно да се скита сам в парк Лаута тази сутрин, сигнализира читател на TrafficNews.bg. Кучето е порода Немска овчарка и има кафяв кожен нашийник. Хора в парка са се опитали да го хванат, но не са успели.
Животното е било видяно за последно край кучешката площадка срещу Ескалибур.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
65 милиарда оборот или хиляди разбити съдби? Кое лице на хазарта гледа властта у нас
27.06.26 13:09
1123