Кола, разнасяща поръчки на пицария "Доминос", се заби в патрулка на кръстовището на бул. "Руски" и "Гладстон" преди минути. Шофьорът на бемвето с рекламна табела на заведението, изпуснал спирачката и натиснал багажника на полицейската кола.
Щетите не са сериозни, но момчето с пицата отнесло "конско" от униформените, съобщиха очевидци за TrafficNews.bg.



Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
4602