Ново трус разтърси тази нощ в Хърватия. Земетресението е било с магнитуд 3,9 по Рихтер и е регистрирано 28 минути след полунощ в централната частна страната. Според първоначални информации епицентърът и този път е в района на Петриня и Сисак.
Трусът е усетен в столицата Загреб и част от Босна и Херцеговина.
От силното земетресение с магнитуд 6,3 по Рихтер, разтърсило района на 29 декември, са регистрирани над 500 труса.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
САЩ удари Иран след атака в Ормузкия проток
27.06.26 08:44
580
Малък самолет се заби в най-високата сграда в Пекин
26.06.26 21:14
1247