Правителствената пресслужба разпространи съобщение, че в неделя премиерът на Израел Бенямин Нетаняху е поздравил в телефонен разговор министър-председателя Румен Радев с победата на „Прогресивна България“ на парламентарните избори и с встъпването в длъжност на новото българско правителство.
По време на разговора бяха обсъдени теми за двустранните отношения между България и Израел, се посочва още в съобщението.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Израел спира ударите срещу Иран по молба на Тръмп
08.06.26 17:29
52
Потвърдените случаи на ебола в ДР Конго са 544
08.06.26 17:20
72
ЕС отпусна още 2,8 милиарда евро помощ за Украйна
08.06.26 15:51
152