Два изтребителя се сблъскаха по време на авиошоу в американския щат Айдахо. Четиримата членове на екипажите са успели да се катапултират успешно и са невредими. Причините за инцидента се разследват.
Този модел изтребители са произведени от Boeing и са специализирани за електронна война. Те представляват летяща заглушителна станция, създадена да елиминира вражеските радари и комуникации, разчиствайки пътя за останалите бойни групи.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Българин с присъда на Острова: Гледал клипове, докато шофира, и предизвикал фатална катастрофа
12.06.26 11:08
1143
Тръмп отмени планираните удари срещу Иран
11.06.26 22:15
524