Иранският Червен полумесец съобщи, че Израел е извършил днес нападение в близост до сградата на организацията в Техеран, предаде Франс прес.
В изявление в приложението „Телеграм“ Червеният полумесец уточни, че ударът е бил нанесен близо до централата му в иранската столица, но изглежда не е бил насочен пряко срещу хуманитарната организация.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Повече от 300 се очаква да са починалите заради ебола в Конго
26.06.26 08:01
0
Бил Гейтс призна, че е изневерил с три жени
25.06.26 22:40
764