Съоснователят на Microsoft Бил Гейтс заяви в Twitter, че е получил първата доза от ваксината срещу коронавирус тази седмица. Той отбеляза, че след имунизацията се чувства чудесно, предава DarikNews.
Гейтс също благодари на всички учени, участници в тестовете, регулаторни агенции и медицински специалисти. Милиардерът обаче не посочи с коя ваксина се е имунизирал.
По-рано Бил Гейтс заяви, че COVID-19 може да бъде победен само с помощта на супер ефективна ваксина.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
САЩ удари Иран след атака в Ормузкия проток
27.06.26 08:44
921
Малък самолет се заби в най-високата сграда в Пекин
26.06.26 21:14
1329