Дарение за спешните медици в София. Екипите, които транспортираха пострадалите младежи от Северна Македония, получиха като дарение нова линейка.
Спешният автомобил е напълно оборудван и подходящ за медицински превоз на дълги разстояния.
Директорът на Спешна помощ д-р Георги Гелев съобщи за БТВ, че службата му разполага със 100 линейки, голяма част от които трябва да бъдат подменени.
Основният проблем на Спешната помощ обаче остава недостигът на лекари.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Иран отвърна на САЩ и затегна контрола над Ормузкия проток
27.06.26 14:56
270
САЩ удари Иран след атака в Ормузкия проток
27.06.26 08:44
1056
Малък самолет се заби в най-високата сграда в Пекин
26.06.26 21:14
1358