Гледахме иранските ракети като шоу по телевизията. Аз живея на висок етаж и виждах как ракетите прелитат над главите ни, а катарската противоракетна отбрана ги прихваща във въздуха. Това разказа по БТВ българинът Людмил Димитров, който живее в столицата Катар.
"Нас ни предупредиха да останем по домовете си. В Катар не се говори нищо за нарушаването на въздушното пространство, нито за мерки, които държавата да предприеме във връзка с това, примерно да повдигне въпроса в ООН", каза той.
В Катар медиите все още не казват нищо за примирието, което е било постигнато и е влязло в 7 часа тази сутрин, добави още той. Във всеки случай полетите от летището са възобновени, каза Георгиев.
Още от категорията
Виж всички
Повече от 300 се очаква да са починалите заради ебола в Конго
Бил Гейтс призна, че е изневерил с три жени