Александър Везенков пропусна и двете си стрелби при загубата на "Сакраменто Кингс" с 98:114 от "Минесота Тимбъруулвс" в НБА. Най-добрият ни баскетболист бе на паркета само за 7,34 минути и се отчете с една борба в защита и една открадната топка.
Иначе пропусна стрелба от тройката и от зоната за 2 точки.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
2955
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
451