Някой търси ли си папагалчето? Животинчето е открито на бул. "Освобождение" в Тракия, сигнализира читател на TrafficNews. По негова информация то е прибрано от фондация "Пет Пау" и е в очакване да си намери собствениците.
От фондацията са написали в своя фейсбук профил, че папагалчето е много социално и са оставили телефон за връзка: 0898472287
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Жълт код за опасно време утре в Пловдив
23.06.26 13:55
830
Реставрират фасадите на БНБ за 1 825 916 евро
23.06.26 13:53
464
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1095
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1674