Указателните табели на бул. „България“ при кръстовищата с бул. „Васил Априлов“ и ул. „Победа“ ще бъдат демонтирани на 21 февруари (понеделник). Това се налага поради технически причини.
От ОП „Организация и контрол на транспорта“ предупреждават всички участници в движението за повишено внимание. Предвижда се
демонтажът да започне в 09:00 часа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
След фалшив тест за наркотици: Осъдиха МВР-Пловдив да плати обезщетение на таксиметров шофьор
22.06.26 09:00
8
Карлос Насар откри паметник на Милен Добрев в Житница
21.06.26 19:45
1303