20-годишна жена от Кресна е настанена в реанимацията на МБАЛ-Благоевград, след като е била ухапана от змия. Няма опасност за живота ѝ.
Змията нападнала младата жена около полунощ, когато пресичала жп линията София - Кулата, която преминава през центъра на града. Предполага се, че е ухапана от пепелянка.
Към 03:00 часа сутринта пострадалата е транспортирана до СПО на МБАЛ-Благоевград, където е третирана с противозмийски серум. След това е настанена в ОАРИЛ за наблюдение.
Още от категорията
Виж всички
Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
Земетресение от 4,9 е регистрирано край Турция
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?