Змии пълзят по улиците на Пловдив и плашат пловдивчани. Районите покрай Марица и Гребната база са едни от най-наситените с влечуги, които обаче поради големите горещини, излизат от своите леговища и пълзят на воля дори по пътищата и новите велоалеи. Размерът на някои от тях е внушителен.
"За щастие змията, на която се натъкнах, беше мъртва, но представете си ужаса, ако попаднеш на живо влечуго с тези размери", коментира наш читател.
Ако срещнете змия, можете да се обадите на 112 или на пожарната, които могат реагират на сигнала Ви.

TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
След свлачището при тунел „Железница": Шишков обеща до 10 дни да пуснат движението