Вижте последните данни за разпространението на коронавируса в България:
COVID кризата в цифри: 839 новозаразени, в Пловдив - 40Вижте актуалните данни за страната
Последни данни за епидемичната обстановка в ПловдивМедицинска сестра и санитар са сред заразените
Последните новини от войната в Украйна:
Туитър с мерки срещу акаунтите на руското правителствоЦелта е да се ограничи "руската пропаганда"
ДБ искат Митрофанова да бъде обявена за персона нон гратаОт партията с официална декларация
ЕС предлага убежище на дезертирали руски войнициШарл Мишел с призив към военнослужещите
От „Възраждане” против покупката на F-16 от САЩЩе бъде пуснат и сигнал до прокуратурата
Песков: Не искаме да отстраним ЗеленскиТой се надява Киев да се съгласи с условията на Москва
Пращаме каски и бронежилетки на УкрайнаПомощта ще бъде безвъзмездна
Шестима остават в болница след тежката катастрофа край Резово, при която загинаха двама чужденци.
Продължават нападките и за Плана за възстановяване.
Петков: Планът за възстановяване е абсолютно готовЩе бъде създаден и нов пост на разследващ прокурор
Правителството показа Плана за възстановяванеВ него има 4 основни стълба
Николов: Ако заменим руския газ, цената ще скочи с 40%Според него на този етап няма място за паника
ЕС одобрява нов пакет санкции срещу РусияУточняват се технически въпроси
"В последно време истината девалвира. И за истина се представят истински лъжи. Темата за така наречената съдебна реформа, за която слушам от 1995 година, откогато работя, защото съм единственият главен прокурор след 89-та, който участва в прокуратурата – освен, че не е съдебна реформа, която не решава проблемите с борбата с престъпността – интересува твърде малък процент от хората", заяви Иван Гешев.
Областният управител Йордан Иванов върна част от решенията на общинския съвет за определянето на размера за таксите на територията на община Пловдив.
Две катастрофи на Околовръстното на Пловдив затрудниха трафика, предаде репортер на TrafficNews.
Министерски съвет иска от президента да бъде освободен шефът на НСО Емил Тонев. По думите им има извършени действия, които накърняват доброто име на "Национална служба охрана".
Премиерът Кирил Петков е предложил и двете номинации за шеф на БНБ да бъдат оттеглени и да се търси ново общо решение. Това е станало в неделя по време на коалиционния съвет.
На 9 месеца условно беше осъдена пловдивчанката Силвия Енева, която миналата година шофирайки пияна по Околовръстното , причини верижна катастрофа.
Полицията изяснява обстоятелствата около сигнал за увреждане в мюсюлманския гробищен парк в Кричим.
Нов паркинг ще бъде изграден в междублоковото пространство на ул. „Капитан Райчо“ №67-77. Затова се договориха живеещите в зоната и ръководството на район „Централен“ на обществено обсъждане на проекта в административната сграда на ул. „Христо Г. Данов“ №39.
Фермерската сага от Раковски датира от 2018 година и продължава да се точи в съда и до ден днешен.
България U17 разбра съперниците си за Европейското.
Тежък жребий за България U17 на ЕвропейскотоВ групата на българите ще са Франция и Нидерландия
Кристиана Делякова, която беше открита мъртва в къщата си в пловдивското село Старосел се е самоубила. Това е показала аутопсията на тялото.
Социалният министър обяви, че от 1 юли ще има осъвременяване на пенсиите.
Лидерът на ИТН Слави Трифонов пусна гневен пост срещу премиера Кирил Петков. Той заяви, че за да бъде направено това правителство четирите партии проведохме преговори и подписахме коалиционно споразумение, което Петков се опитва винаги да заобиколи относно Северна Македония.
В Пловдив се проведе мирно шествие и бдение в памет на жертвите от войната в Украйна.
Сериозен скандал между спортното министерство и федерацията по биатлон. Министърът на спорта Радостин Василев обяви, че министерството си търси 100 000 хил. лева от федерацията.
Председателят на ЕК Урсула фон дер Лайен пристигна тази вечер в София по повод предстоящото представяне на оценката на Европейската комисия относно Националния план за възстановяване и устойчивост на България.
Още от категорията
Виж всички
Васил Велев: Бизнесът е този, който реално носи тежестта на икономическите грешки
Експерт: Касовият апарат държи НАП в миналото
Сменят прокурора, разследващ главния прокурор
Темите на Traffic News