Джип и лека кола засекли шофьор на „Форд“, след което го набили. Инцидентът е станал около 23 часа снощи на пътя между Бяла Слатина и Борован, съобщиха от областната дирекция на МВР.
Около 3.30 часа потърпевшият отишъл в районното полицейско управление в Бяла Слатина и подал сигнал за побоя. Мъжът се оплакал на униформените, че докато шофирал „Форд“-а си бил засечен от джип и лек автомобил с неустановени марка, цвят и модел. От тях слезли 6-7 души, които му нанесли побой.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Годишната винетка поскъпва на 64.50 евро от 1 август
25.06.26 09:48
346