
Премиерът Бойко Борисов освободи по своя преценка от длъжност заместник-министъра на туризма Надя Маринова. Заповедта на министър-председателя е издадена днес, съобщиха от пресцентъра на Министерски съвет.Надя Маринова е била заснета спяща в нощен бар в столицата. Снимките е направил посетител в заведението, скандализиран от министърката. Снимката е направена на 2 юли в централно софийско заведение.
Според информацията на източниците на Хаштаг-BG Маринова била забелязана да се вихри на дансинга под звуците на руска музика, а малко след полунощ, била заспала в тоалетната на заведението.
След като охраната я е върнала на масата, зам.-министър Маринова е продължила съня си насред нощния бар.
Надя Маринова е заместник-министър на туризма от средата на февруари тази година. Преди това тя беше заместник на Николина Ангелкова и в служебното правителство на Георги Близнашки.
TrafficNews.bg
Още от категорията

Парламентът забрани еднократните вейпове, енергийните напитки – само за пълнолетни


Решават дали да забранят еднократните вейпове у нас
Акценти




Израел удари атомна централа в Иран

Моторист и пешеходка са в болница след катастрофи в Пловдив


Издирват жена за кражба в магазин на Главната


Ботев свиква Общо събрание на акционерите
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
