Българската народна банка (БНБ) напомня, че от 1 януари 2021 г. изважда от обращение банкнотите с номинална стойност 2 лева, емисии 1999 г. и 2005 г., които престават да бъдат законно платежно средство.
След тази дата банкнотите с номинална стойност 2 лева, емисии 1999 г. и 2005 г., ще се обменят на касите на Българската народна банка по номинална стойност без ограничение на количеството, без такса и без краен срок на обмяна.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Финансов хаос за 2 млрд. в общините! Имоти на безценица и плащания „на сляпо" - Сметната палата с поразителен доклад
26.06.26 10:06
1334