Бившият италиански министър-председател Силвио Берлускони е в интензивно отделение на миланска болница, съобщават италианските медии.
86-годишният министър-председател, страда от множество здравословни проблеми през последните години.
Милиардерът и медиен магнат излезе от болницата миналата седмица. Той беше там заради профилактичен преглед, пише Telegraph.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Закриват консулството на Румъния в Санкт Петербург
25.06.26 18:33
194
Жертвите във Венецуела се увеличават - стигнаха 164
25.06.26 14:50
721