Земетресение с магнитуд 4,6 е станало в района на Дюзичи, Османие. Трусът е усетен и в околните градове. Министър Сойлу обяви, че няма информация за жертви и ранени, и нанесени щети.
По данни на AFAD земетресението е станало в 14.05 местно време, а дълбочината на труса е 7 км.
В изявлението, направено от обсерваторията „Кандили“, Инстанбул, магнитудът на земетресението е обявен като 4,1 по Рихтер.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Цените на златото и среброто отчетоха рязък спад
23.06.26 22:44
436
Италия конфискува руски активи за 2 млрд. евро
23.06.26 16:07
420