Бившият италиански премиер Силвио Берлускони отново е бил приет в болница "Сан Рафаеле" в Милано, съобщи Ройтерс.
Според един от източниците на агенцията 86-годишният медиен магнат е постъпил в здравното заведение за медицински прегледи.
Берлускони беше изписан от болница "Сан Рафаеле" миналия месец, след като шест седмици се лекуваше от белодробна инфекция, свързана с хронична левкемия.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Иран заплаши никой да не се намесва в управлението на Ормузкия проток, иначе - засилва напрежението
28.06.26 15:07
272