Най-малко трима души са убити при стрелба в американския щат Вашингтон, съобщи Си Ен Ен,
Органите на реда подозират, че 21-годишен местен мъж е произвел изстрелите
Според полицията нападателят е застрелял един човек на улицата, а след това е убил двама клиенти в магазин за хранителни стоки.
През последната седмица бяха регистрирани други две нападения в американския щат Калифорния. И двата инцидента взеха своите жертви.a
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Италия конфискува руски активи за 2 млрд. евро
23.06.26 16:07
369
Скандал в РСМ заради висш служител с фирма в България
23.06.26 15:24
1219