Утре външните министри на НАТО ще приветстват новия си член - Финландия, заяви генералният секретар на Алианса Йенс Столтенберг. Той допълни, че Швеция трябва да бъде приета възможно най-бързо.
Министрите на външните работи на пакта ще заседават утре и вдругиден в Брюксел.
От офиса на финландския президент също съобщиха, че утре, 4 април, Финландия ще стане член на НАТО.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Закриват консулството на Румъния в Санкт Петербург
25.06.26 18:33
152
Жертвите във Венецуела се увеличават - стигнаха 164
25.06.26 14:50
696