
Дженифър Лопес ще похарчи 3 милиона долара за сватбата си с Алекс Родригес, пише „Лайф енд Стайл“. Подготовката за сватбата, която е планирана за това лято, започва отсега.
Изданието съобщава, че Родригес и Лопес са наели яхта за тържеството. Сватбените пръстени ще струват цяло състояние. Алекс Родригес подари на Джей Ло годежен пръстен на стойност над 1 милион долара, допълва БНР.
На церемонията ще присъства бившият съпруг на певицата - Марк Антъни, с когото тя поддържа добри отношения. Бившите съпрузи имат две деца.
Наскоро Джей Ло и Шакира пяха заедно на финалите на Супербоул. Трябва да се отбележи, че някои зрители бяха шокирани от видяното. Обвиниха певиците в прекомерна разголеност. Други похвалиха 50-годишната Лопес за безупречния външен вид.
Още от категорията

Израел удари неактивен ядрен реактор в Арак

След нощ на ужасите в Киев, издирването на тела продължава

Акценти




Отново пожар в Столипиново, този път на ул. „Бъндерица"

Моторист и пешеходка са в болница след катастрофи в Пловдив




Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
