
Въпреки че годината току-що започна, някои тенденции станаха популярни още в самото начало и с удоволствие ще ги носим през следващите дни, седмици и месеци. Това е особено видимо в света на маникюра, който пристига с поразителните нюанси и интересни комбинации от шарки.
Важността на външния вид на ноктите ни се потвърждава от доста впечатляващата колекция от лакове, които събираме на нашия козметичен рафт, както и от факта, че сме готови да прекарваме часове в интернет, в търсене на маникюр, който ще ни вдъхнови .
Тази година тенденциите в маникюра са съвсем ясни, затова се отдалечихме от класиката и минимализма - на преден план са тенденциите, които трудно могат да останат незабелязани - флорални и пролетни! Маникюрът през 2021 ще бъде доста интересен, много креативен и само небето ще бъде нашата граница в играта с шарки и цветове.
- 19:00 Задава се най-очакваният 8 март! Ето къде да празнуваме в Пловдив
- 19:00 Партиите заложиха на местни кадри за листите за депутати в Пловдив област
- 22:00 В навечерието на 8 март: Най-красивите българки за празника, подаръците и... мъжете
- 20:00 1 година Covid-19: Как се отрази пандемията на престъпността в Пловдив?