Локомотив Пловдив отново не успя да победи у дома и направи 3:3 срещу Хебър, след като допусна два гола в добавеното време, след като водеше с 3:1 до 90-та минута. Още в самото начало Душан Вукович откри за гостите, но Локо изравни в 15-та минута чрез Лами. В 33-та минута Димитър Илиев направи пълен обрат, а отново Лами оформи крайния резултат. В добавеното време първо Калоян Кръстев вкара за 3:2, а Набил Макни шокира домакините с трети гол за крайното 3:3.

Локо започна ужасно двубоя по подобие на предното си домакинство с Локомотив София. Тимът допусна гол още в първите минути, след грешка в отбраната Набил Макни се откъсна, а Ивайло Иванов го фаулира точно пред пеналта. Фаула изпълни Душан Вукович, който изпълни чудесно, топката се удари в напречната греда и влетя в мрежата на Томов за 0:1.

В 15-та минута Локо изравни, след като Ангел Лясков пусна чудесно дълго подаване в пеналта, където Жулиен Лами овладя и с хубав удар не остави шансове на Дебърлиев за 1:1.

В 18-та минута последва неточен удар с глава на Димитър Илиев.

Домакините направиха пълен обрат в 20-та минута, когато Владимир Медвед беше изведен добре, напредна и с хубав изстрел не остави шансове на Дебърлиев. След преглед с ВАР обаче голът беше отмененен заради засада.

В 31-та минута Ангел Лясков отправи опасен удар, който можеше да изненада Дебърлиев, но изстрелът премина над вратата.

Последва удар на Христо Иванов, който беше уловен.

Локо вкара за 2:1 в 33-та минута, след като Лясков пресече подаване на Дебърлиев и веднага пусна към Димитър Илиев, който получи топката в пеналта и не остави шансове на вратаря на Хебър.

В края на полувремето Мартин Паскалев стреля с глава в напречната греда.

В 54-та минута Лами вкара втори гол, след като получи топката в наказателното поле и със силен изстрел не остави шансове на Дебърлиев за 3:1.

В 65-та минута удар на Медвед премина покрай вратата.

Наложи на терена да влиза линейка, която откара в болница фен на Локо.

Линейка влезе на терена на стадион "Локомотив", откара фен в болница

В 80-та минута гол на Мартин Петков беше отменен след преглед с ВАР.

Хебър намали в първата минута от добавеното време, когато Набил Макни изведе чудесно Калоян Кръстев сам срещу Томов и нападателят не сгреши за 3:2.

В последните секунди на двубоя Хебър шокира Локо с трети гол. Набил Макни получи топката в наказателното поле и се разправи със защитата на Локо, нагласи си топката за изстрел и не остави шансове на Томов за 3:3.

Локо е 6-ти с 12 точки, а Хебър е 14-ти с 5 точки.

Следващият петък Локомотив е домакин на ЦСКА 1948.

Локомотив: Кристиан Томов, Оливие Камдем, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Ангел Лясков, Владимир Медвед (Николас Пенев 79 мин.), Георги Каракашев, Христо Иванов (Ефе Али 79 мин.), Ивайло Иванов (Йоан Нзи 62 мин.), Димитър Илиев (Мартин Петков 79 мин.), Жулиен Лами (Кристиян Пешов 79 мин.)

Хебър: Петър Дебърлиев, Георги Търтов, Мартин Михайлов, Радослав Терзиев (Шейх Диаманка 59 мин.), Милен Гамаков (Калоян Пехливанов 46 мин.), Божидар Пенчев (Кристиян Андонов 69 мин.), Октай Хамдиев, Мартин Михайлов, Душан Вукович (Янко Ангелов 59 мин.), Георги Стайков (Калоян Кръстев 81 мин.), Набил Макни