Левски и ЦСКА-София завършиха 2:2 в мач от 13 кръг на Първа лига, който се игра днес в столицата.

Първото попадение в мача дойде едва в 8-та минута, когато след центриране Давид Яблонски прати с глава топката във вратата на ЦСКА. Едва 4 минути по-късно резултатът беше изравнен. Центриране в наказателното поле на Левски завърши с изчистване с глава от страна на Иван Горанов. Топката обаче попадна точно на крака на Тиаго Родригес, който от границата на наказателното поле разстреля от воле Божидар Митрев.

В 15 минута ЦСКА дори обърна резултата. Тиаго Родригес беше точен 3 минути след първия си гол, като стреля извън наказателното поле в ъгъла на Божидар Митрев. Така резултатът стана 0:2 за червените. Четири жълти картона по-късно първото полувреме завърши без нов гол.

Левски успя да изравни в 61 минута. При центриране на Милош Цветкович отдясно, Роман Прохазка изпревари Александър Дюлгеров и с крак засече топката във вратата на ЦСКА. До края на срещата двата отбора не успяха да отбележат, което доведе и до равенството.

По-рано днес фенове на Левски и ЦСКА също премериха сили, но в юмручни схватки. Повече за мелетата четете ТУК