Представителният тим на Локомотив победи Хебър (Пазарджик) в първата си контрола за новата година. Проверката се състоя днес от 15:00 на стадион "Крепост" в Хисаря, а "черно-белите" победиха с класическото 3:0., съобщи lokomotivpd. Головете за успеха реализираха Филип Михалевич, Веселин Марчев и Илия Джамов.

Двубоят по минути:

2' Михалевич нахлу опасно в наказателното поле, но пасът му към точката за изпълнение на дузпа бе пресечен
10' ГОЛ за Локомотив! Муса открадна една топка от дясно, напредна и подаде към Михалевич, който откри за 1:0
25' Удар на Димо Бакалов, който бе блокиран от защитник в зелено
36' Пряк свободен удар и корнер в рамките на една минута пред врата на Хебър, но до попадение не се стигна.
45' Край на първото полувреме

46' Начало на второто полувреме
50' Симеон Райков стреля директно от пряк свободен, топката излезе в корнер.
55' Буна остана сам срещу стража на Хебър, но стреля право в него
58' Атака за зелените, която завърши с удар, спасен от Андонов.
60' Нов шанс пред Буна, но шутът му бе избит
70' ГОЛ за Локомотив. Марчев с прострелен диагонален шут от наказателното поле вкара за 2:0
80' ГОЛ за Локомотив! Веселин Марчев изпълни корнер, най-съобразителен се оказа Илия Джамов, който от близо реализира за 3:0
90' Край на мача.

Стартовия състав през 1-то полувреме: Пиргов, Муса, Везалов, Марков, Законов, Банович, Умарбаев, Бакалов, Торета, Кадриу, Михалевич

Стартовия състав през 2-то полувреме: Андонов, Велковски, Джамов, Исуф, Главчев, Траянов, Ангелов, Буна, Райков (60' Хожабрапур) Марчев, Аралица