Капсулата "Дракон" на американската частна компания Спейс Екс се скачи тази нощ с Международната космическа станция, съобщиха световните агенции.
Скачването се осъществи в автоматичен режим след 27-часов полет.
На борда имаше трима американци и един японец. Те се присъединиха към тричленния екипаж, като ще останат там шест месеца.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Дневен хороскоп за 25 юни: Лъв - не бъдете лековерни, неизчерпаема енергия за Везни
24.06.26 23:00
9528