Фолкпевецът Азис коментира проблема с ромите, задълбочил се в последните седмици покрай събитията в Гърмен и столичния квартал "Орландовци" - най-горещите етнически точки в момента.
"Вярвам на българите и искам ромите да спрат да дерибействат. Надявам се те да се интегрират", каза Азис пред бнт.
„Аз съм ром, обичам своя етнос и имам право да ги коря", каза фолкпевецът, който е един от най-успелите роми в България, допълва труд.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Очите ни могат ли да различават милиони цветове?
22.06.26 23:45
339
Слънчогледите следват Слънцето, но само докато са млади
22.06.26 23:33
912