Духов оркестър – Пловдив изнесе празничен концерт на Копчетата в центъра на града. В продължение на час виртуозните музиканти изпълниха както класически произведения на Бизе и Вивалди, така и рок шлагери на „Бийтълс“ и „Дийп Пърпъл“.
Спектакълът на Духовия оркестър с ръководител Христо Костов бе аплодиран от стотици пловдивчани, излезли на разходка навръх големия християнски празник Цветница (Вход Господен).
Ако сте пропуснали живото излъчване на празничния концерт на страницата „Пловдив - Европейска столица на културата“ във Фейсбук, можете да видите записа тук:






Още от категорията
Виж всички
Талантливи пианисти се включват в третото издание на Националния конкурс "Милчо Левиев"
Световноизвестният Садек Берабах гостува в Пловдив