Центърът за управление на трафика в Пловдив отваря врати за посещение на граждани утре – 21-ви септември 2018 г. от 9 до 16 часа. Инициативата е във връзка с Европейската седмица на мобилността.
По време на деня на отворените врати желаещите граждани могат да се запознаят с работата на Центъра, който се намира на булевард „Шести септември" № 274.
Изпрати на приятел:
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
228
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1664