Поликлиниката в квартал Изгрев тази сутрин осъмна с наводнен приземен етаж, научи репортер на TrafficNews.bg. Заради обилния дъжд, който продължава и в момента, се наложи персоналът на ДКЦ Изгрев да гази във вода до колене.
Силни бури придружени с градушки паднаха на много места в страната. Интензивни валежи се очакват и днес, но времето постепенно ще се нормализира.
Очаквайте подробности!



TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Български фермерски съюз призовава България да подкрепи защитен механизъм за торовете в ЕС
12.06.26 11:23
8
Порой заля международния път между Русе и Букурещ (ВИДЕО)
12.06.26 10:37
256