Депутати от управляващото мнозинство организират публична среща с представители на хората с увреждания. Тя ще се проведе от 14ч. в Народното събрание. В началото на седмицата майките на деца с увреждания излязоха на мащабен протест в центъра на София, който за кратко блокира Орлов мост.
На днешната среща се очаква да присъстват четирима ресорни министри, за да успокоят недоволството на протестиращите и да обсъдят исканията им, предаде БТВ.
Днес ще стане ясно и какви срокове ще бъдат приети в законите в помощ на хората с увреждания, по които се работеше през лятото.
Още от категорията
Виж всички
Бдение пред стадиона на "Славия" в памет на двете деца, загинали при катастрофата на "Тракия"