Пропадна асансьор в частна фабрика в Бургас. В момента на инцидента в кабината имало трима работници. Асансьорът бил натоварен със стъклопакети, каквито компанията произвеждала.
При падането от височина 3-4 метра стъклата се натрошили, предаде Нова телевизия. По първоначална информация раните на служителите са предимно порезни.
Най-вероятната причина за инцидента е аварирал подемник.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
23.06.26 11:42
1676
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
23.06.26 11:37
1088